- LANCASTER

Цена
€20 40 / 39 90 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Термочашата е изработена от пластмаса отвън и метал отвътре. Подходяща е за съхранение на топли и студени напитки. Капачето осигурява безопасност от разливане. Размери: височина 10.5 см, диаметър 9 см, вместимост 400 мл
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (ml) | 350 ml |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Тип изолация | Вакуумна |
| Запазване на топлина (h) | 6 h |
| Тип капак | На винт |
| Цвят | Бял |
| Без BPA | Да |
| Непропуска | Да |
| Запазване на студ (h) | 12 h |
| Тегло (g) | 250 g |
| Тегло | 0.00кг |
Термо чаша I LOVE YOU - бяла
Запазете любимата си напитка на идеалната температура, докато изразявате своите чувства. Тази стилна термо чаша с романтичен надпис I LOVE YOU е идеална за кафе, чай или студени напитки в движение.
Ключови Предимства
- Запазване на температурата — Двустенна вакуумна изолация поддържа напитките горещи или студени с часове.
- Непропускащ капак — Капакът на винт предотвратява разливания, идеален за пътуване или офис.
- Без BPA — Безопасни и здрави материали за ежедневна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 350 ml |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Тип изолация | Вакуумна |
| Запазване на топлина | 6 h |
| Запазване на студ | 12 h |
| Тип капак | На винт |
| Цвят | Бял |
| Без BPA | Да |
| Непропуска | Да |
| Тегло | 250 g |
Какво има в кутията
- Термо чаша I LOVE YOU - бяла
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






